Şart ve Koşullar
1. Bu kullanım şartlarının güncellenmesi İnterneti etkileyen ve süregelen teknik ve hukuki yeniliklerden dolayı zaman zaman var olan şartları değiştirmemiz ve/veya güncellememiz gerekmektedir. Web sitemizi her kullandığınızda lütfen şartları kontrol ediniz. En son güncelleme Mart 2013‘de yapılmıştır.

2. Telif ve diğer fikri mülkiyet hakları Metin, resim, grafik, ses ve video dosyaları dahil web sitemizdeki tüm içerik, aksi açıkça belirtilmediği sürece Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları Dış Ticaret Ltd. Şti.’ye aittir. Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları Dış Ticaret Ltd. Şti.’ne ait ticari markaların veya logoların izinsiz veya yanlış kullanılması kesinlikle yasaktır.

Telif veya fikri mülkiyet haklarımızın ihlali, hukuki ve/veya cezai yaptırımlara sebep olabilir.

3. Sorumluluk reddi Bu web sitesi, zaman zaman diğer sağlayıcılara ait web sitelerine bağlantı verebilir. Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları Dış Ticaret Ltd. Şti., üçüncü taraflara ait web sitelerinin içeriğinden haberdar değildir ve üçüncü taraflara ait web sitelerinde bulunan kanun dışı veya kanunu ihlal eden içeriklerden dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcılarımıza, web sitemizden ayrıldıklarında buna dikkat etmelerini ve kişisel bilgi toplayan her web sitesinin gizlilik beyanlarını okumalarını öneririz.

4. Genel Bu web sitesi, genel bilgi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu web sitesinin kullanımından ve verilerin indirilmesinden kaynaklanan tüm riskleri kullanıcı üstlenir. Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları Dış Ticaret Ltd. Şti., bu tür faaliyetlerden ortaya çıkabilecek, özellikle kullanıcıya ait veri dosyalarına, donanıma ve/veya yazılıma gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
İletişim

Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları Dış Tic. Ltd. Şti.
Fetih Mahallesi, Tahralı Sokak, Kavakyeli Plaza No:7/A K:11 D:27
34704 Ataşehir-İstanbul/Türkiye
Tel : 0216 394 82 86 (pbx) Faks: 0216 394 82 87
e-mail: tanay@tanay.net

E-Bültenimize Kayıt Olun