Üretim
Kozmetik Üretimi

İhracat taleplerinin de etkisi sonucu kozmetik imalatı ve dolumunda geliştirelen üretim ve dolum teknolojisi ile kapasite artışımız ve ürün teknik özelliklerimiz geliştirilmiştir.

Sabun ve kozmetik ihracatçısı olarak ilk 100 içerisine girdiğimiz için İMMB tarafından ödüllendirildik.

Avrupa kalitesinde PET şişe, kaliteli ve farklı kapak ve şişe üzerindeki baskı kalitesinin farklılık göstermesine önem ve öncelik verilmiştir.

Kozmetik imalatımız, TSE belgemizin ve Avrupa Kozmetik Yasasına (A.B Kozmetik Yönetmeliği Uyum Hizmetleri Belgesi No 1223/200) uygunluğunun yanı sıra, GMP kurallarına uygun olarak, İyi Üretim Uygulamaları (GMP 22716) sertifikamızla, güçlendirilmiş formüller ile talep edeceğiniz renk ve koku seçeneklerinde gerçekleştirilmektedir.

Kozmetik Laboratuarı

GMP ISO 22716 direktifinde yapılan kontroller:

Girdi Kontrolleri:
Belirlenen kriterler de kontroller yapılır.

Yarı Mamullerin Kontrolü:
Müşteri kriterlerine veya standart ürün kriterlerine göre belirlenen testler yapılır.

Ara Kontroller:
Dolum aşamasında her parti için belirlenen hat kontrolleri yapılır.

Son Kontroller:
Son kontrolleri yapılarak serbest bırakma işlemi yapılır.

Tüm bu kayıtlar; yasal olarak son kullanma tarihine kadar saklanır.

Sabun Üretimi

- Standart üretimde kullanılan hammadde: 80/20 birinci kalite tuvalet sabunudur. Ayrıca hiçbir hayvansal yağ içermeyen %100 bitkisel sabun hammadesi de kullanılmaktadır.

- Talep ve tercih edilmesi halinde, gliserinli şeffaf sabun ve zeytinyağlı defne sabun da özel olarak üretilebilir.

- Birim fiyatlar tercih edilen hammadde, esans, sipariş miktarı, sabun gramajı, ambalaj seçenekleri ve baskı renk sayısına göre belirlenir.

- Standart üretime konu hammaddeye kekik, tarçın, lavanta, karanfil veya tercih edeceğiniz diğer doğal katkı maddeleri ilave olunarak doğal görünümlü sabunlar üretilebilir.

- Standart üretime konu yuvarlak ve kare sabunlarımız kesme veya pres metoduyla üretilmekte olup ayrı maliyetlendirmeye tabidir.

- Standart üretimde kullanılan esans dışında özel bir talep olması halinde birim fiyatlar revize edilir.

- Standart üretime konu olan yuvarlak sabunlarımız karton kutulu veya pileli ambalajlı olarak üretilmekte olup, pileli ambalajda polypropilen beyaz, şeffaf ve renkli seçeneklerimiz mevcuttur.

- Sabun üzerinde otel logosu istenmesi halinde klişe bedeli ilave ücrete tabi olup; minimum üretim adetleri ile sınırlıdır.

Matbaa

Özgün tasarım anlayışımız, kurumsal kimliğinizi içeren logolu veya logosuz size özel tasarımlar ile bir bütünlük içinde yansıtılarak matbaamızda basılmaktadır.

Baskı olanaklarımız;
- 4 renk ofset baskı,
- Sıcak yaldız ve gofraj,
entegre olarak matbaamızda yer almaktadır.

Tampon ve Serigrafi Baskı

Tüm özel baskılı işlerde, baskı yapılan malzemenin türü ve cinsi gereği, Ofset baskı yanı sıra, tampon ya da serigraf baskı da yapılmaktadır.

Tüm kağıt ve kağıt cinsi ürünlerde ofset baskı tekniği kullanılırken, plastik ve ahşap türü sert yüzeyli ürünlerin üzerine çelik klişeler kullanılarak tampon baskı yapılmakta, kumaş ya da elyaf gibi yüzeylerde ise ipek kalıp vasıtası ile serigrafi baskı tekniği uygulanmaktadır.

Pleksiglas ve Ahşap Üretimi

Arzu edilen etkiyi sağlamada, ürün kalitesinin yanı sıra, ürün sunumları da çok büyük öneme sahiptir.

Özel taleplerinizin birebir yansıtıldığı, sunuma yönelik pleksiglas ve ahşap aksesuarlar, proje bütünlüğü anlayışı içinde kendi bünyemizde üretilmektedir.

 

İletişim

Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları Dış Tic. Ltd. Şti.
Fetih Mahallesi, Tahralı Sokak, Kavakyeli Plaza No:7/A K:6 D:15
34704 Ataşehir-İstanbul/Türkiye
Tel : 0216 394 82 86 (pbx) Faks: 0216 394 82 87
e-mail: tanay@tanay.net

E-Bültenimize Kayıt Olun