Fabrika

5.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız, tek çatı altında, entegre, seri  ve butik üretime uygun makina parkı ile ve ERP, MRP ve CRM tabanlı bilgi yönetim sistemi  ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz…
Sektörümüzün önemli bir özelliği olarak, ürünlerimizde ve ambalajlarında yer alan ayrıntılar, özel hazırlık çalışmaları, etkin koordinasyon ve özenli bir kalite kontrol süreci gerektirmektedir.

Bu bağlamda, üretim öncesi hazırlık birimleri ile tüm imalat birimlerimiz, tek bir çatı altında toplanmıştır. Ve ilgili süreçler, sürekli iyileştirme odaklı Kalite Yönetim Sistemleri ile yönetilmektedir.

Tasarım
Özgün tasarım anlayışımız, kurumsal kimliğinizi içeren logolu veya logosuz size özel tasarımlar ile bir bütünlük içinde yansıtılmaktadır.

Ofset Baskı ve Diğer Baskı Olanaklarımız
- 4 renk ofset baskı,
- Sıcak yaldız ve gofraj,
- Selofan kaplama,
- Otomatik kutu yapıştırma,
- Tampon baskı,
- Serigrafi baskı
teknikleri bünyemizde yer almaktadır.

Sabun Üretimi
Sürekli artan ihracat taleplerinin de etkisi ile 2012 yılı sabun imalat kapasitemizde % 100 artış sağlanmıştır.

Bu kapsamda, çok özel maliyetler ile üretim yapılmakta, her türlü sabun, istenen form, gramaj ve tercih edilen esans ile üretilmekte, istenen şekilde ambalajlanmaktadır.

Kozmetik Üretimi
İhracat taleplerinin de etkisi sonucu kozmetik imalatı ve dolumunda teknolojik yenileme ile, %100 den fazla üretim kapasite artışı sağlanmış ve ürün teknik özellikleri geliştirilmiştir.

Avrupa standartlarında üretilen çesitli formlarda PET şişe ve kapaklar yanı sıra, şişe üzerindeki baskı kalitesinin farklılık göstermesine de önem ve öncelik verilen yatırımlar planlanmıştır.

Kozmetik imalatımız, TSE belgemizin ve Avrupa Kozmetik Yasasına (A.B Kozmetik Yönetmeliği Uyum Hizmetleri Belgesi No 1223/200) uygunluğunun yanı sıra, GMP kurallarına uygun olarak, İyi Üretim Uygulamaları (GMP 22716) sertifikamızla, güçlendirilmiş formüller ile talep edeceğiniz renk ve koku seçeneklerinde gerçekleştirilmektedir.

Pleksiglas ve Ahşap Üretimi 
Arzu edilen etkiyi sağlamada, ürün kalitesinin yanı sıra, ürün sunumları da çok büyük öneme sahiptir.

Özel taleplerinizin birebir yansıtıldığı, sunuma yönelik Pleksiglas ve ahşap aksesuarlar, proje bütünlüğü anlayışı içinde kendi bünyemizde üretilmektedir.

Doğal Deri ve Suni İtalyan Deri Aksesuarlar
Odalar ve toplantı salonlarında kullanılan her türlü dosya ve sümenler ile restoranlarda ihtiyaç duyulan çeşitli menü kapları, bar sümenleri, adisyon kapları, ayrıca tercih edeceğiniz türde valiz etiketliği,  kartvizitlik ve diğer promosyon ürünleri de özenli bir el işçiliği ile ihtiyaç ve tercihleriniz doğrultusunda imal edilmektedir.

Diğer Ticari Mamuller
Kurumsal kimlik bütünlüğü içinde, uygun tasarım ve renkte, buklet paketi içinde yer alan ihtiyaç duyacağınız ve talep edeceğiniz diğer tüm ticari ürünler de hizmetlerimiz kapsamında olup, tek kaynaktan temini ile firmanıza zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktayız.

Ambalajlama ve Sevkiyat

Tüm ürünlerimiz, sevkiyat ve stoklama süresince zarar görmemesi amacıyla, uygun dış ve iç koliler içinde, standart adetler ile paketlenmiş olarak sevk edilmektedir.

Koli ve kolileme özellikleri; müşterilerimizin mal kabul, kalite kontrol, adet kontrol, depolarda sayım ve kat ofislerinde de operasyon kolaylığı sağlayacak şekilde düşünülmüştür.

Böylece satınalma, mal kabul, depolar ve kat hizmetlerinin görevlerini yaparken kendileri için kolaylık, etkinlik ve verimlilik amaçlanmıştır.

İletişim

Tanay Turizm Otelcilik Ekipmanları Dış Tic. Ltd. Şti.
Fetih Mahallesi, Tahralı Sokak, Kavakyeli Plaza No:7/A K:6 D:15
34704 Ataşehir-İstanbul/Türkiye
Tel : 0216 394 82 86 (pbx) Faks: 0216 394 82 87
e-mail: tanay@tanay.net

E-Bültenimize Kayıt Olun